forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Mistrzowie koszykówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 kwietnia 2019 11:54

Dnia 30.03.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Piły w Koszykówce Chłopców kl.V. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Va w składzie: Bąk Filip, Cupiał Adrian, Ilków Wojciech, Leniec Maksymilian, Rosiński Jakub, Wiśniewski Filip, Krasucki Michał i Kijek Kacper. Rozgrywki rozpoczęła rywalizacja w grupach, w której rywalizowaliśmy ze Szkołą Podstawową nr 1 i 7. Wygrywając wszystkie mecze zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do finału. Dzięki świetnej grze w meczach finałowych nasza drużyna w całym turnieju zajęła I miejsce. Najlepszym zawodnikiem został Maksymilian Leniec. Całej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 285 gości 


Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.