forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Rejon koszykówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 13 kwietnia 2019 08:11

Dnia 23.03.20129 roku w naszej szkole, na naszej sali gimnastycznej odbył się Turniej Rejonowy w Pilce Koszykowej dziewcząt klas VI. Po zaciętej  rywalizacji drużyn z Wielunia, SP11 i SP4, zajęliśmy 3 miejsce . Walka była wyrównana. Silniejsi psychicznie zwyciężyli. Naszą drużynę wsparły dziewczęta z klasy V.

Gratulujemy dziewczętom w składzie : Malwina Ćwiek, Ania Grzybowska, Martyna Królik, Bianka Pierzyńska, Wiktoria Nowacka, Justyna Iciek, , Julia Roubo, Wiktoria Rowicka, Kornelia Szefler, Julia Pogorzelska. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 258 gości 


Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.