Strój uczniowski PDF Drukuj Email
niedziela, 29 stycznia 2012 16:47
  1. I. WZÓR STROJU UCZNIOWSKIEGO CODZIENNEGO I GALOWEGO ORAZ ZASADY ICH NOSZENIA
  2. 1. Ustala się następujący wzór codziennego stroju uczniowskiego:

1) na terenie szkoły obowiązuje ucznia strój w stonowanych kolorach;

2) codzienny strój uczniowski może się składać ze spódniczki, swetra, bluzy, żakietu, marynarki, bluzy, koszulki typu T-shirt, kamizelki;

3) niedopuszczalne jest ubieranie się w krótkie spodenki typu szorty, zbyt krótkie spódniczki, bluzeczki na ramiączkach lub z odkrytymi plecami, bluzki odkrywające brzuch lub odzież w zbyt jaskrawych kolorach.

2.Ustala się następujący wzór galowego stroju uczniowskiego:

1) dziewczęta: biała koszulowa bluzka, granatowa lub czarna spódniczka, granatowe lub czarne eleganckie spodnie, wywiązka z logo szkoły.

2) chłopcy: biała koszula, granatowe lub czarne spodnie ( nie jeansowe),krawat z logo szkoły.

3.Dopuszcza się sytuacje, w których nie wymaga się od ucznia noszenia regulaminowego

stroju codziennego ze względu na szczególną organizację zajęć dydaktyczno- wychowawczych . Są to wyznaczone i zaplanowane przez samorząd uczniowski i  inne organy szkoły uroczystości dla uczniów takie jak: kolorowe dni ,dzień życzliwości, mikołajki, pierwszy dzień wiosny, dzień dziecka, dzień sportu.

Poprawiony: czwartek, 02 lutego 2012 23:45