Drużynowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email
niedziela, 07 maja 2017 08:24

24 kwietnia reprezentacja naszej szkoły brała udział w Powiatowych  Drużynowych Biegach Przełajowych. Pogoda do biegania była idealna, świeciło słońce ale było chłodno. O zajętym miejscu drużyny decydowało dobiegnięcie i ukończenie biegu przez wszystkich 6 zawodników w poszczególnych rocznikach. Na początek wystartowały klasy  czwarte(składy 6-cio osobowe), potem chłopcy ,  dziewczęta  i chłopcy z klas V-VI. Szczęśliwie dla nas wszyscy dobiegli a niektórzy stanęli na podium.  Oto wyniki : 2 miejsce - Martyna Królik IVa, Wojtek Palacz IVa, Wiktoria Zdanowicz VIa i 3 miejsce Paweł Dyba VIa.  Dziewczęta z klasy IVa i medaliści jadą na zawody wojewódzkie do Żerkowa. Gratulujemy!

Poprawiony: niedziela, 07 maja 2017 08:27

Wydarzenia sportowe