forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieDrużynowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 07 maja 2017 08:24

24 kwietnia reprezentacja naszej szkoły brała udział w Powiatowych  Drużynowych Biegach Przełajowych. Pogoda do biegania była idealna, świeciło słońce ale było chłodno. O zajętym miejscu drużyny decydowało dobiegnięcie i ukończenie biegu przez wszystkich 6 zawodników w poszczególnych rocznikach. Na początek wystartowały klasy  czwarte(składy 6-cio osobowe), potem chłopcy ,  dziewczęta  i chłopcy z klas V-VI. Szczęśliwie dla nas wszyscy dobiegli a niektórzy stanęli na podium.  Oto wyniki : 2 miejsce - Martyna Królik IVa, Wojtek Palacz IVa, Wiktoria Zdanowicz VIa i 3 miejsce Paweł Dyba VIa.  Dziewczęta z klasy IVa i medaliści jadą na zawody wojewódzkie do Żerkowa. Gratulujemy!Poprawiony: niedziela, 07 maja 2017 08:27
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 93 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.