Bal karnawałowy klas 1-3 PDF Drukuj Email
sobota, 10 lutego 2018 16:53

31 stycznia 2018r. w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla klas I-III. Sala gimnastyczna zamieniła się w kolorową salę balową. Były balony, maski, serpentyny itp. Na korytarzach pojawiały się różne postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek.  Można było spotkać koty, wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów itp. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Skoczna
i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się ciastem i napić soku.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła uczniom wiele radości.

8 lutego 2018r.  w naszej szkole odbył się apel dla klas I-III pod hasłem „BEZPIECZNE FERIE”, przygotowany przez klasę Ia i IIIe.

Miał on na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.   W wierszach, piosenkach oraz kilku scenkach młodzi aktorzy przedstawili bezpieczne zabawy na lodzie i śniegu. Opowiedzieli także o właściwym ubiorze zimą. Uświadomili konsekwencje nierozważnych zachowań. W drugiej części apelu uczniowie odczytali przestrogi, a także zasady dotyczące zachowań podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz bezpiecznego poruszania się po ulicach i drogach.

ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII !!!

Imprezy klasy I-III