Srebro i złoto w koszykówce klas V-VI PDF Drukuj Email
sobota, 03 marca 2018 12:50

3 marca rozegrano finały Mistrzostw Powiatu w koszykówce klas V-VI.  Kapitalnie spisały się nasze drużyny, zajmując I miejsce(chłopcy) oraz II miejsce(dziewczęta). Rywalkami dziewcząt w 1/2 finale była Szkoła Podstawowa nr 7. Dziewczęta były bardzo skoncentrowane, dobra obrona i skuteczność w ataku pozwoliły wygrać prawie 30 pkt. Brawo! W finale przegraliśmy z koszykarkami  z SP 11.

Skład: Marcelina Bąk, Weronika Prusak, Daria Dybzińska, Daria Chylewska, Wiktoria Kuczyńska, Zuzanna Szulc, Anna Grzybowska, Roksana Barnatowicz, Oliwia Jaceczko, Malwina Ćwiek, Wiktoria Kazana, Teresa Wiatrowska.

Chłopcy natomiast po dramatycznej walce z SP 11(wygrana 1 pkt) potwierdzili swój prymat w koszykówce klas V-VI.

Poprawiony: poniedziałek, 05 marca 2018 23:50

Wydarzenia sportowe