forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieKoszykarki trzecie w rejonie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 marca 2018 13:04

17 marca rozegrano turniej o mistrzostwo rejonu w koszykówce dziewcząt rocznik 2006/2005. Nasze dziewczęta walczyły z koszykarkami z Jędrzejewa. Po zaciętej walce, przegraliśmy 20:28. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Większe "ogranie" rywalek i konsekwencja w ataku i obronie dała im zasłużone zwycięstwo. Ale naszym dziewczętom należą się słowa uznania. Zaprezentowały dobrą koszykówkę a przede wszystkim ponownie zostawiły na parkiecie morze potu :). Gratulujemy!Poprawiony: sobota, 17 marca 2018 13:10
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.