forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieMiejski konkurs matematyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 25 marca 2018 08:57

Nasi uczniowie Wiktoria Nowacka i Jan Gotkowski reprezentowali naszą szkołę w II Miejskim Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków", który odbywał się w Szkole Podstawowej nr 7. Zadaniem uczestników było obliczenie 100 zadań w czasie 45 minut. Janek zaprezentował się świetnie! Wiktoria wspaniałe! Wiktoria zajęła 4 lokatę i okazała się najlepszą matematyczką - dziewczyną w Pile! Przed nią byli tylko chłopcy, którzy zajęli miejsca na podium. Brawa i gratulacje dla Was!

P. S. Przykłady zadań znajdziecie na zdjęciu. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.