forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieKkoszykarze mistrzami rejonu... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 30 marca 2018 07:43

28.03 2018r. w naszej szkole odbyły się finały rejonu pilskiego w koszykówce chłopców z rocznika 2005 i młodsi. Po dwóch pewnych wygranych z reprezentantami Trzcianki i SPnr11 w Pile zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do mistrzostw wielkopolski. Gratulujemy!!!

Skład: Mateusz Leniec, Maks Leniec, Jakub Matyszczak, Maciej Bołbot, Jakub Lupa, Bartek Tucholski, Gracjan Michnik, Michał Wasilewski, Alan Orzechowski, Olaf Effenberg, Jakub Maciejski, Kacper Mandelke. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.