forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieVI miejsce w Wielkopolsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 24 kwietnia 2018 15:18

Nasi koszykarze przez dwa dni uczestniczyli w mistrzostwach naszego województwa w Ostrowiu Wielkopolskim. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju, jak się później okazało zdecydowanie najlepszym zespołem i głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa Polski. Tylko na początku graliśmy z nimi jak równy z równym, po I kwarcie było 12:8 dla SPnr1. Ostatecznie Ostrowianie zwyciężyli 70:23. W kolejnym meczu zwyciężyliśmy z SPnr7 Leszno, różnicą 19 punktów. Następnie w meczu o wejście do półfinału zagraliśmy z SPnr 7 Poznań, zawodnikami Pyry Poznań. Po wyrównanym boju, naszym koszykarzom zabrakło skuteczności i w końcówce nasi rywale odjechali nam na 17 punktów różnicy. W meczu o piąte miejsce ulegliśmy dopiero po dogrywce chłopcom z Suchego Lasu 36:39. Pomimo odległego miejsca,  turniej można odebrać pozytywnie. Poza gospodarzami, reszta drużyn była w naszym zasięgu... Z naszej grupy dwa zespoły zagrały w finale - SPnr1 Ostrów Wielkopolski i SPnr7 Poznań. Ci pierwsi zwyciężyli 30 punktami. Najlepszym koszykarzem naszego zespołu został wybrany Mateusz Leniec, który poobijany, ambitnie walczył wraz ze swoimi kolegami z zespołami ligowymi. Szkołę reprezentowali: Mateusz Leniec, Bartek Lupa, Bartek Tucholski, Maciej Bołbot, Olaf Effenberg, Alan Orzechowski, Jakub Faraś, Jakub Matyszczak, Jakub Maciejski, Kacper Mandelke, Michał Wasilewski, Gracjan Michnik. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.