forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieUdany weekend szczypiornistów... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 kwietnia 2018 08:15

28 kwietnia w SP nr 11 odbyły się finały i 1/2 finały w piłce ręcznej klas VII. Nasi panowie po wygranej 5:3 z SP nr 3 zmierzyli się w walce o złoty medal z gospodarzami turnieju. Mecz był trudny. Dopiero zmiana taktyki doprowadziła do remisu, po którym w dogrywce 1 bramką wygraliśmy turniej.

Przed chłopcami swój turniej rozegrały szczypiornistki z klas VII. Nasze dziewczęta w pierwszym meczu uległy SP nr 12. Rozbiła nas kontuzja Poli Pierzyńskiej, która w pierwszych minutach została kontuzjowana i nie grała już do końca turnieju. Ale z każdym meczem było juz lepiej. Wygraliśmy z SP nr 1 4:3 a z gospodarzami turnieju 7:3. Z drugiego miejsca awansowały nasze dziewczęta do turnieju finałowego, który odbędzie się 12 maja.

GRATULUJEMY! 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.