Udany weekend szczypiornistów... PDF Drukuj Email
niedziela, 29 kwietnia 2018 08:15

28 kwietnia w SP nr 11 odbyły się finały i 1/2 finały w piłce ręcznej klas VII. Nasi panowie po wygranej 5:3 z SP nr 3 zmierzyli się w walce o złoty medal z gospodarzami turnieju. Mecz był trudny. Dopiero zmiana taktyki doprowadziła do remisu, po którym w dogrywce 1 bramką wygraliśmy turniej.

Przed chłopcami swój turniej rozegrały szczypiornistki z klas VII. Nasze dziewczęta w pierwszym meczu uległy SP nr 12. Rozbiła nas kontuzja Poli Pierzyńskiej, która w pierwszych minutach została kontuzjowana i nie grała już do końca turnieju. Ale z każdym meczem było juz lepiej. Wygraliśmy z SP nr 1 4:3 a z gospodarzami turnieju 7:3. Z drugiego miejsca awansowały nasze dziewczęta do turnieju finałowego, który odbędzie się 12 maja.

GRATULUJEMY!