forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieSukcesy młodych koszykarek... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 27 maja 2018 20:50

Dnia 26.05.2018 roku rozegrane zostały zawody koszykarskie dziewcząt klas IV "Maraton Koszykarski" W zawodach brało udział 8 szkół podstawowych. Dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Marcelina Frąckiewicz, Julia Roubo, Wiktoria Rowicka, Julia Pogorzelska, Wiktoria Kępińska, Amelia Chrząszcz i Kornelia Szefler zdobyły  zasłużone 3 miejsce - brązowy medal. 1 m SP5, 2 m SP1, 3 m SP4. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.