forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieMaraton koszykówki chłopców... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 czerwca 2018 21:29

26.05.2018r w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się Miejski Turniej Koszykówki klas IV. Udział w imprezie wzięły wszystkie pilskie szkoły podstawowe. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym czyli trzeba było zmierzyć się ze wszystkimi przybyłymi zespołami. Turniej był męczący ale chłopcy, którzy reprezentowali naszą szkołę spisali się znakomicie. Podczas rozgrywek nie przegrali żadnego meczu i dzięki wspaniałej postawie zajęli zaszczytne I miejsce. Najlepszym zawodnikiem meczu został uczeń klasy IV a Maksymilian Leniec. Wszystkim reprezentantom gratulujemy i życzymy samych sukcesów na parkietach koszykarskich.
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.