Maraton koszykówki chłopców... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 czerwca 2018 21:29

26.05.2018r w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się Miejski Turniej Koszykówki klas IV. Udział w imprezie wzięły wszystkie pilskie szkoły podstawowe. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym czyli trzeba było zmierzyć się ze wszystkimi przybyłymi zespołami. Turniej był męczący ale chłopcy, którzy reprezentowali naszą szkołę spisali się znakomicie. Podczas rozgrywek nie przegrali żadnego meczu i dzięki wspaniałej postawie zajęli zaszczytne I miejsce. Najlepszym zawodnikiem meczu został uczeń klasy IV a Maksymilian Leniec. Wszystkim reprezentantom gratulujemy i życzymy samych sukcesów na parkietach koszykarskich.

Wydarzenia sportowe