forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieFestiwal sztafet... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 10 czerwca 2018 11:42

Tradycyjnie w czerwcu nasza szkoła organizowała festiwal sztafet dla miasta Piły. W zmienionej formie, która równała szanse zawodników z poszczególnych szkół rywalizowały zespoły od 4 do 7 klasy. 4 klasy biegały 6x80m, 5 klasy 4x80 + 2x160m, 6 i 7 6x160m.

Klasyfikacja prowadzona była dla dziewcząt i dla chłopców.  Nasze sztafety spisały się na medal. Dosłownie, gdyż wszystkie zespoły stanęły na podium. Wygraliśmy w klasyfikacji końcowej, która zliczała punkty wszystkich sztafet.

GRATULUJEMY!Poprawiony: niedziela, 10 czerwca 2018 11:49
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.