forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieBezpieczny trzecioklasista PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 czerwca 2018 16:47

6 czerwca2018 r w Szkole Podstawowej nr 1 w Pile odbyło się podsumowanie XI edycji Miejskiego Konkursu Wiedzy „Bezpieczny Trzecioklasista” oraz XI Miejskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo w oczach dziecka”.

W konkursie wiedzy brały udział czteroosobowe drużyny z pilskich szkół. Nasz drużyna w składzie: Zuzanna Świrkula, Maciej Grot, Filip Puchała i Szymon Kamiński zajęła III miejsce. Maciek Grot otrzymał wyróżnienie w klasyfikacji indywidualnej. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Bożena Pilarska.

W konkursie plastycznym Alicja Bernatowicz z klasy II b zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 


Imprezy klasy I-III

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.