Czas na podsumowanie pracy – nasze sukcesy PDF Drukuj Email
sobota, 16 czerwca 2018 11:48

• Oliwia Napora z klasy 5c zajęła II miejsce w poziomie klas piątych w XXVI Konkursie Ortograficznym Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego o „Złote Pióro”, który tradycyjnie odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piły w SP nr 11.

To wielki sukces Oliwii. Nagrodę i gratulacje  odebrała podczas uroczystej gali w RCK.

• Uczennice naszej szkoły – Joasia Hass z 4c i Ania Krupcała z 4d zdobyły drugie miejsce   w Miejskim Konkursie pn. „W zaczarowanej krainie baśni”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr12 w Pile. Konkursowi patronował Prezydent Piły.

Dziewczynki przebrane za Świniopasa i Dziewczynkę z zapałkami rozwiązywały test z wiedzy o baśniach, prezentowały swoje postacie, wykonały projekty plastyczne książkowej okładki i dzielnie walczyły w rozlicznych konkurencjach, by niemal  zdyskwalifikować konkurencję i tylko gospodarzom ustąpić miejsca.

Ważne! To nie były czary-mary tylko rezultat ciężkiej pracyJ

•  Wśród laureatów XV jubileuszowego Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” znalazła się nasza uczennica – Maja Wygrzywalska z klasy 4d, która otrzymała trzecią nagrodę w kategorii szkół podstawowych . Konkurs ten, nad którym honorowy patronat objął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, zorganizował Klub Literacki „Pegazik” Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Panatelona Szumana w Pile.

Maja otrzymała nagrodę za fantazję w barwnym opowiadaniu „Niezwykła wycieczka”.

W tym samym konkursie Pola Pierzyńska z klasy 7a otrzymała wyróżnienie.

• Nasza drużyna z klas w składzie: Zuzanna Szulc, Justyna Łastowska i Tomasz Mielec wzięła udział w IX Miejskim Konkursie Mitologicznym „ Na Olimpie” pod patronatem Prezydenta Piły Pana Piotra Głowskiego. Konkurs odbył się w SP nr 11.

Wróciliśmy z tarczą – zajęliśmy trzecie miejsce!

Poprawiony: sobota, 16 czerwca 2018 11:52