forex trading logo

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

gimnastyka korekcyjna

LogowanieSąd nad komórką... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 22 czerwca 2018 11:17

W piątek w naszej szkole mała sala gimnastyczna przemieniła się w uczniowski sąd. Na wokandzie pojawiła się rozprawa w sprawie telefonu komórkowego - czy uczniowie mogą z niego korzystać w szkole, czy nie? Skład sędziowski przesłuchał świadków i biegłego psychologa. Przedstawiono argumenty oskarżające i broniące wpływ telefonu komórkowego na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Ostatecznie zapadł wyrok! Telefon jest winny! W nowym roku szkolnym będzie zakaz ich używania w szkole. Nie wszyscy byli z tego zadowoleni. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.