forex trading logo

E-dziennik

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projektyPomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

Przesłanie powstańców

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieRejon koszykówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 13 kwietnia 2019 08:11

Dnia 23.03.20129 roku w naszej szkole, na naszej sali gimnastycznej odbył się Turniej Rejonowy w Pilce Koszykowej dziewcząt klas VI. Po zaciętej  rywalizacji drużyn z Wielunia, SP11 i SP4, zajęliśmy 3 miejsce . Walka była wyrównana. Silniejsi psychicznie zwyciężyli. Naszą drużynę wsparły dziewczęta z klasy V.

Gratulujemy dziewczętom w składzie : Malwina Ćwiek, Ania Grzybowska, Martyna Królik, Bianka Pierzyńska, Wiktoria Nowacka, Justyna Iciek, , Julia Roubo, Wiktoria Rowicka, Kornelia Szefler, Julia Pogorzelska. 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 174 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.