forex trading logo

E-dziennik

RODO

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projektyPomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

Przesłanie powstańców

szef kuchni poleca


gimnastyka korekcyjna

LogowanieWojwódzkie przełaje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 13 kwietnia 2019 08:12


W dniu 26.03.2019 roku zespół dziewcząt i chłopców zajęli  1 miejsce w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych. Na najwyższym  miejscu podium stanęła Malwina Ćwiek(6a) a na 3 miejscu była Julia Habet(5a). Zwycięstwo dało im awans na zawody Wojewódzkie.

W piątek tj. 5.04.2019 roku odbyły się zawody w Żerkowie. Teren do biegania zupełnie różnił  się  od zawodów w Pile. Odcinek do biegania był dłuższy(1200m) i pagórkowaty, piaszczysty. Po prostu trudny. Startowało około 230 uczniów. Chłopcy zajęli 6 miejsce (Wiśniewski Filip, Cyprian Badziński, Olivier Kuchta, Wojtek Palacz, Kuba Rosiński, Maks Leniec)  a dziewczynki 17( Malwina Ćwiek, Anna Grzybowska, Julia Habet, Martyna Królik, Julia Roubo, Wiktoria Rowicka).Poprawiony: sobota, 13 kwietnia 2019 08:29
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Biuletyn Informacji Publicznej

Bezpieczny Internet

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 192 gości 


Wydarzenia sportowe

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.