Logowanie

Wojwódzkie przełaje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
sobota, 13 kwietnia 2019 08:12

W dniu 26.03.2019 roku zespół dziewcząt i chłopców zajęli  1 miejsce w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych. Na najwyższym  miejscu podium stanęła Malwina Ćwiek(6a) a na 3 miejscu była Julia Habet(5a). Zwycięstwo dało im awans na zawody Wojewódzkie.

W piątek tj. 5.04.2019 roku odbyły się zawody w Żerkowie. Teren do biegania zupełnie różnił  się  od zawodów w Pile. Odcinek do biegania był dłuższy(1200m) i pagórkowaty, piaszczysty. Po prostu trudny. Startowało około 230 uczniów. Chłopcy zajęli 6 miejsce (Wiśniewski Filip, Cyprian Badziński, Olivier Kuchta, Wojtek Palacz, Kuba Rosiński, Maks Leniec)  a dziewczynki 17( Malwina Ćwiek, Anna Grzybowska, Julia Habet, Martyna Królik, Julia Roubo, Wiktoria Rowicka).

Poprawiony: sobota, 13 kwietnia 2019 08:29